برش لیزر ورق در شرکت فولاد سپهر
تماس با فولاد سپهر

برش لیزر ورق

ورق‌ فلزی را می‌توان با وسایل مختلفی، از قیچی‌های حلبی‌بری دستی گرفته تا گیوتین‌های بزرگ برقی، برش داد. اما با پیشرفت تکنولوژی، برشکاری ورق‌های فلزی به رایانه‌ها سپرده شده، چرا که آن‌ها، این کار را دقیق‌تر انجام می‌دهند. عملیات برش لیزر ورق‌ فلزی در بسیاری از موارد با استفاده از تکنیک‌های برش لیزری CNC یا پرس پانچ CNC انجام می‌شود.

از برش لیزر برای انواع مختلف ورق‌ های مس ، برش لیزر آلومینیوم، آهن برنج گالوانیزه استیل و روی و… به کار می ‌برند که ضخامت هر یک از این فلزات متفاوت است.

6 دلیل برای استفاده از برش لیزر

1

کاربرد های برش لیزر ورق

تولید کردن درب‌ های ساختمانی و دیگر مکان‌ها، برش تابلو انواع مختلف فروشگاه، تولید قطعات خودرو، تولید لوستر منازل و برش انواع فلز در ضخامت گوناگون بکار برده می ‌شود.

2

سفارش آنلاین برش لیزر ورق

برای سفارش آنلاین برش لیزر ورق با کارشناسان مجموعه صنعتی فولاد سپهر تماس بگیرید و سفارش خود را نهایی کنید. آنها در کوتاه ترین زمان تمامی کارهای مربوط به سفارش شما را انجام می دهند

3

قیمت برش لیزر ورق

قیمت ‌گذاری آن نیز بر حسب مواردی نظیر ضخامت ورق، تعداد برش روی قطعه، پیچیدگی طرح و کیفیت کار بستگی دارد که هر چه خواستار بالارفتن کیفیت باشید به همان مقدار نیز قیمت در برش بالا میابد.

4

تولید هم‌زمان قطعات

تولید هم‌زمان قطعاتی با ضخامت یکسان بصورت همزمان در سریعترین زمان ممکن با طرح های پیچیده انجام می شود

5

انجام برش به شکل سری

در برش لیزر روتاری می توان به صورت سری کاری تعداد زیادی لوله، پروفیل، نبشی و غیره را با دقت و سرعت بالا برش داد

6

مزایای برش لیزر ورق

برش ورق بوسیله لیزر دارای مزایایی می‌باشد که از آن جمله می‌توان به خلاقیت در طراحی، انعطاف‌پذیری و ایجاد طرح‌های پیچیده، دقت بسیار بالا، سرعت بالا، قیمت پایین، دقت یکسان در برش‌های تکراری

02166804486