ساخت سازه های فلزی
تماس با فولاد سپهر

ساخت سازه های فلزی

محاسبه و طراحی سازه فلزی

این شرکت با در اختیار داشتن طراحان و کارشناسان مجرب، آمادگی ارائه خدمات محاسباتی،طراحی و مشاوره به منظور بهینه سازی پروسه ساخت را دارا می باشد. با استفاده از خدمات این بخش و با بکارگیری نرم افزارهای پیشرفته...

نصب سازه فلزی

شرکت فولاد سپهر با در دست داشتن تجهیزات نصب سازه از قبیل تاور کرین و جرثقیل با توجه به وزن سازه فلزی و نیروهای مجرب و متعهد، آمادگی خود را جهت نصب سازه های متعارف و بلند مرتبه جوشی و پیچ و مهره ای اعلام می دارد.

تهیه نقشه های کارگاهی

تهیه نقشه های کارگاهی و شاپ جهت ابلاغ به خط تولید کارگاه ساخت یکی از دیگر خدمات فوق العاده این شرکت فنی می باشد. و کافسیت در این رابطه با کارشناسان شرکت صحبت کنید.

بهینه سازی نقشه های سازه

این شرکت با در اختیار داشتن طراحان مجرب، آمادگی ارایه خدمات محاسباتی مجدد نقشه های قدیمی و سنگین به منظور بهینه سازی پروسه ساخت و سبک سازی علمی سازه را دارا می باشد.

ویژگی ها و مزایای سازه فلزی

استحکام بالا در برابر کشش و فشار، طول عمر بالا، دارای قابلیت مقاوم‌ سازی، تعویض راحت‌، انتقال فشار، لرزشی کمتر به ساختمان در هنگام وقوع زلزله، نصب آسان

امکان سنجی پروژه سازه فلزی

این شرکت با استفاده از تخصص کارشناسان خود اقدام به انجام برآورد و امکانسنجی انجام پروژه های سازه ای نموده و راهنمایی لازم به کارفرمایان ارائه می نماید.

ساخت و نصب انواع سازه های فلزی

شرکت فولاد سپهر با برخورداری از تجهیزات و امکانات کامل و پیشرفته مطابق با استادارها، نیروی کاری جوان، متخصص و فعال، با سابقه درخشان و مستمر در زمینه ساخت و نصب انواع سازه های فلزی اعم از ساخت انواع تاور و بالابر، اسکلت ساختمان، سوله، پل هوایی، کلیه سازه های فلزی صنعتی فولادی با توان خروجی ماهیانه بیش از ۱۰۰۰ تن اسکلت فلزی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از کیفیت، شرایط و قیمت میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

02166804486